Kvalita

Materiál a povrchová úprava

Dôležitým atribútom kvality a životnosti je základný materiál. Nakupujeme ho výlučne u certifikovaných výrobcov. Nakúpený materiál u nás vo firme prechádza prísnou preberacou kontrolou. Pri lisovanom výrobnom programe používame austenitickú antikorovú nehrdzavejúcu oceľ, pri odlievanom mosadznom programe mosadz Ms58, ktorú v závislosti od potrieb výroby dolegúvame podľa výsledkov z nášho laboratória.

Prevádzkou galvanovne od najväčšieho dodávateľa sa snažíme neustále vytvárať predpoklady pre zabezpečenie čo najväčšej životnosti našich výrobkov. Zaisťuje ju až 40 technologických procesov, ktorými v galvanovni musí prejsť každý výrobok. Novinkou v našom sortimente je nová linka pre bronzovú povrchovú úpravu, ktorej parametre prevyšujú test koróznej odolnosti až na 1000 hodín v soľnej komore. Jedná sa o jedinečnú technológiu používanú v súčasnosti len v automobilovom priemysle.

 

Výrobky a služby

Na týchto stránkach Vám chceme predstaviť ucelený program náhrobných doplnkov firmy AMV Slovakia, ktorý z estetického a technického hľadiska spĺňajú najvyššie kritériá.

Jednotlivé výrobky sme zoradili prehľadne do typových radov. Kolekciu pôvodných, tradičných náhrobných doplnkov sme rozšírili o množstvo noviniek, ktoré ju obohatili tvarovo i funkčne. Spolu s nimi náš súčasný sortiment pokrýva široký okruh štýlov počnúc výrobkami klasického vzhľadu až po doplnky najnovšieho moderného dizajnu. Elegancia im vlastná i spomínaná vysoká kvalita sú ich hlavnými devízami, vďaka ktorým si získali pevné postavenie na domácom trhu a našli si cestu i do zahraničia. Veríme, že náš sortiment uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Všetky ponúkané výrobky si môžete zakúpiť priamo vo firemnej predajni alebo Vám ich prostredníctvom pošty, či prepravnej spoločnosti zašleme na dobierku.

Expedícia zásielky zo skladu prebehne spravidla do 2-3 pracovných dní (plus dni transportu poštou). Na požiadanie zašleme zásielku prostredníctvom prepravnej spoločnosti aj do 24 hod.Túto požiadavku a objednávku treba nahlásiť najneskôr do 12:00 hod., kvôli zabezpečeniu rýchlej prepravy.