O nás

AMV Slovakia so sídlom v Nových Zámkoch je rodinná firma s viac ako 20 ročnou tradíciou, zaoberajúca sa výrobou náhrobných doplnkov. Naše počiatky siahajú do roku 1989, kedy sme začali s výrobou prvých lampášov.
Počas našej existencie sa nám podarilo vybudovať dobré meno pre naše výrobky a v súčasnosti sme najväčším výrobcom náhrobných doplnkov vo východnej Európe. Máme vlastné obchodné zastúpenia v Slovenskej republike, Českej republike a Maďarsku. Naše výrobky sa však predávajú aj v ostatných štátoch Európskej únie.

Disponujeme vlastním technologickým, výrobným a ľudským potenciálom bez nutnosti kooperácie a moderným manažérskym informačným systémom riadenia a plánovania výroby. Celá výroba prebieha v našich priestoroch, a to od návrhu výrobkov, cez výrobu foriem a nástrojov, povrchová úpravy, odlievanie, až po samotnú montáž a expedíciu k zákazníkovi.

Našim cieľom je najvyššia kvalita výrobkov a najvyššou prioritou - spokojný zákazník!

 

Novinky

TENAX + BRUSIVO TENAX + BRUSIVO Výrobky od firmy TENAX + BRUSIVO už v predaji. Tmely, lepidlá, imregnácie, vosky, zvýrazňovače, prípravky na čistenie a údržbu kameňa, leštenie, brúsenie, pílenie, zlátenie, vŕtanie.
NOVINKA Výroba fotokeramiky v AMV NOVINKA Výroba fotokeramiky v AMV Výroba komplexného sortimentu fotokeramiky pri využití najmodernejšej technológie súčasnosti. Nová technológia nám umožňuje vytvárať trvácne a reálne farby s vysokou UV stabilitou. Katalóg v prílohe. Príloha
NOVINKA NOVINKA Lampáš L54 + váza V54 kombinácia kov a kameň. Bližšie informácie v prílohe. Príloha
Nové kolekcie náhrobných doplnkov a nový typ písma Nové kolekcie náhrobných doplnkov a nový typ písma Na trh prichádzame s tromi novými ucelenými kolekciami náhrobných doplnkov - VERBENA, KAMELIA a SERENA. Dizajnom, farbou a materiálom ich vhodne dopĺňa nový typ písma ELEGANTS. Naše nové výrobky spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu a sú najvhodnejšou variantou cintorínskej architektúry dneška. Pritom sú cenovo prijateľné a prístupné takmer všetkým zákazníkom. Preto veríme, že si z našej ponuky náhrobných doplnkov vyberie každý podľa svojich predstáv a bude s nimi dlhé roky spokojný. Bližšie informácie nájdete v našom novom katalógu "S úctou pre najbližších" umiestnenom na tejto stránke.
Nová kolekcia náhrobných doplnkov - rok 2011 Nová kolekcia náhrobných doplnkov - rok 2011 Predstavujeme vám novú kolekciu náhrobných doplnkov, ktoré je charakteristická osvedčeným tvarom a zároveň výnimočným, nadčasovým dizajnom. Vysokú kvalitu zaručuje chirurgická oceľ, z ktorej sú doplnky vyrobené a kvalitná galvanická povrchová úprava pri farebných prevedeniach. Príloha

 

Fotogaléria

obrazok